Úvod / Informácie / Odpoveď na email do 2 hodín
Tlačiť

Odpoveď na email do 2 hodín

Odpovieme Vám na email do 2 hodín počas pracovného dňa. Potrebujete odpoveď na Vašu otázku čo najskôr? Pýtajte sa...

Odpoveď na email do 2 hodín

CouCou si dáva záležať na tom, aby komunikácia so zákazníkmi bola vybavená v čo najrýchlejšom čase. Zo skúseností vieme, že internetové obchody odpovedajú na emaily do niekoľkých dní alebo v horšom prípade vôbec.

Pouvažujte aj Vy... Možno aj Vám sa stalo, že ste potrebovali rýchlo poradiť alebo urobiť objednávku a na odpoveď ste čakali niekoľko dní.

  • Radosť z nakupovania?
  • Záujem o Vás a Vaše požiadavky?

Pre CouCou je zákaznícky servis a spokojnosť zákazníkov na prvom mieste. CouCou Vám odpovie na Vaše emaily do 2 hodín počas pracovného dňa. Ak sa Vám to zdá neuveriteľné, stačí nám napísať a môžete si odstopovať náš čas.

Potešíme sa, ak nám napíšete aj Vaše prípadné výhrady alebo nespokojnosť. CouCou chce svoj prístup k zákazníkovi  neustále zlepšovať a dopriať Vám zážitok z nakupovania.

Prílohy

K článku neboli pridané žiadne prílohy.

Galéria k článku

K článku neboli pridané žiadne iné obrázky.

Vianočné doručovanie

Všetky zásielky prijaté do 15. decembra doručíme do vianoc. Nemôžeme zaručiť, že objednávky prijaté po tomto termíne budeme schopní doručiť—odporúčame Vám preto všetky vianočné nákupy uskutočniť najneskôr do 15. decembra.

Chcete vedieť o novinkách a akciách v našom eShope?

Zaregistrujte sa do nášho newsletteru a 1x mesačne vás budeme informovať o novinkách, akciách a ďalších zajímavostiach z nášho eShopu. Vašu e-mailovú adresu nikdy nezneuzijeme a neposkytneme tretej strane.