Úvod / Informácie / Kto sme a čo robíme…
Tlačiť

Kto sme a čo robíme…

CouCou je spoločnosť, ktorá je unikátna svojho druhu. Špecializujeme sa na vyhľadávanie nedostatkových produktov, ktoré sa už nevyrábajú a predávajú len v minimálnom množstve.

Kto sme a čo robíme…

Sme tu preto, aby sme Vám vyhľadali parfémy, kozmetiku alebo čokoľvek iné, čo ste používali a už neviete kúpiť. Stáva sa, že výrobcovia mnoho produktov stiahnu z trhu a ľudia si musia hľadať náhradu. Teraz už len stačí vyplniť formulár na vyžiadanie a my sa postaráme o to, aby sme Váš žiadaný produkt vyhľadali. Dôkazom toho, že to naozaj dokážeme, sú spokojní zákazníci z celého sveta. CouCou nepôsobí len na slovenskom trhu, ale svoje služby ponúka na medzinárodnej úrovni prostredníctvom webovej stránky www.coucou.biz. Ľudia sa častokrát pýtajú, čo je nedostatkový tovar. Medzi najžiadanejšie produkty patrí napríklad Moschus, ktorý sa predával v osemdesiatych rokoch a už sa nevyrába. Vďaka CouCou si mnoho žien urobilo radosť a dopriali si parfém, pri ktorom zažili pocit nostalgie a obnovili si príjemné spomienky.

Najlepšie "čo robíme" vystihuje táto správa od našej zákazníčky:

„Green Love som si prvýkrát kúpila v roku 1985. Bol zabalený v takej istej fľaštičke a takisto voňal ako ten, čo ste mi poslali. Vtedy  sa dal kúpiť iba v TUZEXe za bony. Odvtedy som ho už nikdy nikde nevedela kúpiť.Kupovala som si potom ešte Wild love, ktorý bol tiež veľmi krásny ale tiež už asi 20 rokov nedostupný. Chcem si ho u vás ešte kúpiť. Po tom,čo mi zomrel manžel, ta vôňa je jedna z málo veci, čo ma potešilo. V nedeľu popoludní som poslala objednávku a v utorok dopoludniu mi kuriér doniesol balíček, za ktorý som zaplatila a vybalila som si voňavku, ktorú som 25 rokov hľadala všade kam som išla a bezúspešne. Neverila som, že sa ešte niekedy k nej dostanem. Mate môj obdiv. Ďakujem"

Tiež je dôležité, aby ľudia chápali tomu, že cena nedostatkových produktov môže vzrásť aj niekoľkonásobne, a preto nemôžu očakávať, že ich obľúbený parfém kúpia za rovnakú cenu ako kedysi. Tiež je záujem o rôzne limitované edície, ktorých množstvo je obmedzené už na začiatku.
CouCou pre slovenské zákazníčky priniesol kozmetiku Victoria’s Secret, ktorá je v Amerike obľúbenou a veľmi predávanou značkou. Modelky a spodné prádlo Victoria’s Secret je známe snáď každému, ale telová kozmetika je u nás novinkou. CouCou predáva niekoľko voňavých línií tejto svetovej značky. Už si stačí len vybrať.

Čo ešte CouCou robí?

Naše služby ponúkame firmám na zákazku. Vysvetlíme Vám to na jednoduchom príklade, ktorý už máme za sebou. Spoločnosť má pred sebou firemnú akciu, na ktorú potrebuje do určitého dátumu určitý počet stolov a stoličiek. Povedia nám presné požiadavky a cenovú ponuku, ak už nejakú dostali. My im pripravíme našu ponuku - rôzne varianty produktu a cenové rozpätie. Ak sa im ponuka páči, my sa postaráme o objednanie a dodanie tovaru. Takto sme už pomohli niekoľkým firmám. Vyhľadávali sme už vojenský stan, kryt na motorku, ozonizér, rolovacie bannery, crocs topánky, náplne do tlačiarní, megafón, kabelkové parfémy, teplákové súpravy, tanečné topánky a iné. Pomáhame im ušetriť čas a financie. Ich opätovné využívanie našich služieb, je pre nás pozitívnym znakom ich spokojnosti.

CouCou sa postará aj o firemné balíčky pre zamestnancov v období Vianoc. Máme spokojných klientov z Londýna, ktorí využili náš servis.  Balíčky Vám zabalíme, prehľadne rozdelíme podľa Vašich požiadaviek a bezpečne doručíme na Vašu adresu.

CouCou je tu pre ľudí, ktorí si doprajú to, po čom túžia. Pre ľudí, ktorí sa len tak nevzdajú svojich obľúbených vecí a ktorí nemajú strach vyžiadať si o ne. Sme tu pre ľudí, ktorí chcú potešiť svojich blízkych špeciálnym darčekom, ktorý je na trhu raritou. Ak produkt, ktorý hľadáte nie je na našej stránke, stačí vyplniť formulár na vyžiadanie a my urobíme všetko pre to, aby sme daný produkt našli za najlepšiu možnú cenu.

Neprestávajte veriť s CouCou...

 
a89738561e852807ddcf3d598444719e

Vybrané články

Pomoc s balením balíkov - brigáda

Tomas Kukucka, 02.10.2017 @ 17:14

Hladas nieco viac ako je len zarobit si peniaze? Rozsirenie si obzoru, osobnostny rozvoj a skusenosti…

Stopom po Portugalsku alebo prečo má stopovanie svoje čaro

Erika Gaborikova, 10.07.2015 @ 09:18

Je už viac ako týždeň od nášho návratu po dvojtýždňovej dovolenke v Portugalsku. Konečne sme…

Enchanting od Celine Dion

Erika Gaborikova, 18.02.2014 @ 19:20

Už to nie je nič nové, ak speváci, herci alebo športovci predstavujú svoje vlastné parfémy, oblečenie…

Soap & Glory

Erika Gaborikova, 16.02.2014 @ 19:18

Sofistikovaný názov, pútavý dizajn, neodolateľné vône a premyslená filozofia… Predstavujem…

Čo práve CouCou počúva? Štvrtok 13.02.2014

Tomas Kukucka, 13.02.2014 @ 08:29

Vypočujte si túto krásnu "rumbu"......určite vám zlepší náladu....

Herrera Aqua od Carolina Herrera

Erika Gaborikova, 08.02.2014 @ 15:54

Popredné miesto vo svete parfémov a módy predstavuje dizajnérsky dom Carolina Herrera. Carolina Herrera…

Vybrané články

Pomoc s balením balíkov - brigáda

Pomoc s balením balíkov - brigáda

Hladas nieco viac ako je len zarobit si peniaze? Rozsirenie si obzoru, osobnostny rozvoj a skusenosti z medzinarodne posobiacej…

Stopom po Portugalsku alebo prečo má stopovanie svoje čaro

Stopom po Portugalsku alebo prečo má stopovanie svoje čaro

Je už viac ako týždeň od nášho návratu po dvojtýždňovej dovolenke v Portugalsku. Konečne sme sa ako tak dali do…

Enchanting od Celine Dion

Enchanting od Celine Dion

Už to nie je nič nové, ak speváci, herci alebo športovci predstavujú svoje vlastné parfémy, oblečenie alebo doplnky.…

Soap & Glory

Soap & Glory

Sofistikovaný názov, pútavý dizajn, neodolateľné vône a premyslená filozofia… Predstavujem vám Soap & Glory -…

Čo práve CouCou počúva? Štvrtok 13.02.2014

Čo práve CouCou počúva? Štvrtok 13.02.2014

Vypočujte si túto krásnu "rumbu"......určite vám zlepší náladu....

Herrera Aqua od Carolina Herrera

Herrera Aqua od Carolina Herrera

Popredné miesto vo svete parfémov a módy predstavuje dizajnérsky dom Carolina Herrera. Carolina Herrera je rodená Venezuelčanka…

Čo práve CouCou počúva? Streda 27/11/2013

Čo práve CouCou počúva? Streda 27/11/2013

Tancovať tak vo finále na takúto pesničku, to je super....najlepšie vo finále German Open....

Bath & Body Works

Bath & Body Works

CouCou prináša na slovenský trh opäť niečo nové. Nová telová kozmetika Bath & Body Works, ktorá je jednou z najpredávanejších…

CouCou na Facebooku

CouCou na Facebooku

Ak sa vám páči čo robíme a chcete ostať s nami v pravidelnom kontakte tak si nás môžete "lajknúť". Nespamujeme a nezaplavujeme nikoho dennými emailami alebo statusmi. Dáme o sebe vedieť len vtedy, keď si myslíme, že vám to môže niečo priniesť...

CouCou na LinkedIn

CouCou na LinkedIn

CouCou spolupracuje aj s profesionálmi a biznismi z celého sveta a jednou z možností ako sa na nás napojiť je cez profesionálnu sociálnu sieť LinkedIn. Ak si myslíte, že máme niečo čo sa vám páči z profesionálneho hľadiska, budeme radi ak nás budete "nasledovať"...